Ze dna pánevního chodím, tvořím, miluji.

Cesta k tomu tady a teď byla trnitá, jak to často bývá. Bez pádů, bolestí, zkoušek, zklamání, ran bych to však nebyla já.

Já ŽENA, matka 5ti úžasných dětí. které mě den co den účí. Já žena neuvěřitelně trpělivému muži. Já fyzioterapeutka, která od cvičení částí těla přešla k celostnímu pohledu. Já lektorka Školy pánevního dna, která mi ukázala cestu k sobě.

Můj příběh

Žiji, vyprávím svůj příběh a učím ženy vnímat pánevní dno.  Proč?

Jako fyzioterapeutce mi to dává smysl, jako matce dvou dcer mi to dává smysl, jako ŽENĚ mi to dává smysl, jako lektorce mi to dává smysl.

Tak jak to, že mi to ve škole neřekli? Tak jak to, že mi to máma něřekla? Tak jak to...???

Má duše to věděla. Věděla, kudy jít a říkala mi to, já ji však neslyšela. A tak ke mě poslala mou letitou přítelkyni. Byla se mnou u všech mých dětí, byla se mnou v obou manželstvích, byla se mnou ve škole, byla se mnou u pádů i zdarů. A kdyby jí nebylo, nikdy bych nedošla až sem.

Má přítelkyně se jmenuje BULIMIE, a byla tu se mnou celých 18 let. děkuji

Má vize

Svobodná žena 

Co to znamená pro mě? Dovolit si projevit se v citech, emocích, být pravdivá sama k sobě, žít v pravdě s druhými. Dlouhá léta jsem to schovávala, můj vnitřní život byl v rozporu s tím, co jsem žila navenek.

Pravda je pro mě autentičnost - žiji to, co cítím a svým chováním to plně vyjadřuji s laskavostí k druhým.

A to bych ráda i pro Tebe ŽENO, která tyto řádky čteš.... mít svobodu být sama sebou, ať ta Tvá vypadá jakkoliv.  Neformovat se do žádné představy druhých, cítit ji sama v sobě a dopřát si ji.

Kontaktujte mě

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed aliquam efficitur nisl, ac ullamcorper justo dictum vel.